Defenderin ylläpito

Tarve moneksi vuodeksi n +300tkm ajetun osto. Joku tuhat vuodessa mutta pystyvä auto pitää olla. Miten on noiden heikoksi todettujen land rovereiden kanssa Jos semmoiseen päädyn? Osia ilmeisesti kuitenkin saa? Että saa kuntoon.
2503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joo kyllä niihin osia myydään.ei muuta kun autoa ostamaan ja korjaamaan.

Äänestä

Osta kolme. Yksi korjauksen alla, yksi ei muuten vain lähde käyntiin. kolmas oireilee,rohisee, kolkattaa. mutta kestää sen ajan, kun ensimmäisen saa suurinpiirtein kuntoon.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tarve moneksi vuodeksi n +300tkm ajetun osto. Joku tuhat vuodessa mutta pystyvä auto pitää olla. Miten on noiden heikoksi todettujen land rovereiden kanssa Jos semmoiseen päädyn? Osia ilmeisesti kuitenkin saa? Että saa kuntoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu