Ei se meitä koske

Niin vain roadman kulttuuri on rantautunut Pohjanmaalle. Sitä tilattiin ja sitä saatiin ja kyllä, on siellä suomalaisiakin sankareita, se pitää tietenkin heti mainita, kun sitä rasistikorttiakin joku jo siellä heiluttelee.
21660
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Lisäksi tradwife - trendi leviää trumpistien ja persujen keskuudessa. Onkohan monta naista persujen listalla ?

Äänestä

Taas auto väkijoukkoon Saksassa, pari kuollutta ja kymmeniä loukkaantuneita, onko kaiken arvoista, on vissiin.

Äänestä
  • Alexander S . ihan vaan paikallinen 40-vuotias natsi.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Alexander S . ihan vaan paikallinen 40-vuotias natsi.

    Paikallinen paikallinen, niinhän ne aina on, " paikallisia".

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Paikallinen paikallinen, niinhän ne aina on, " paikallisia".

    Kyseessä saksan Taakale.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Paikallinen paikallinen, niinhän ne aina on, " paikallisia".

    Jep. nimi ALEXANDER. paikallinen kaheli.

    Äänestä

Jumalan hylkäämisellä on seurauksensa. Kovin tyhmäksi voi kehittää vain itsensä.

Äänestä

Mihinäpäin ilimajoella? Jäpis tietysti....

Äänestä

Minä veikkaisin homesojaa

Äänestä

Soldiers of Odin = Roadman. Kuljetaan laumoissa, ollaan niin kekkevää... Ja väkivalta on ratkaisu, sitähän Halla-ahokin jo julisti ja ihannoi.

Äänestä
  • Kerropa ny mitä vittua noi odiinit on tehny? Niistä ei oo mihinkään muuhun kun joitakin naisia, lapsia ja turisteja säikäyttämään isommissa kaupungeissa tai "kylissä". Kaikki saatanan pohjasakkaa siinä porukassa vetää kiljumäskejä ja on ihan v-un kovia....

    Äänestä

Luin tuossa lehdestä, että Kajaanissa oli raiskattu nainen, niin mitäpä veikkaatte, oliko tekijällä kainuulaista verta suonissa?

Äänestä
  • Ei ole sellaista perähikiää, etteikö siellä kulttuurillisia värinöitä voisi daamitkin kokea.

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Ei ole sellaista perähikiää, etteikö siellä kulttuurillisia värinöitä voisi daamitkin kokea.

    Ettet nyt vaan kokisi pettymystä tekijän suhteen.

    Äänestä




Katos vain, raiskari Umut Özer, kyllä toi ihan kainuulaisesta menee, kuka voi muuta väittää?🤭

Äänestä
  • Sellaisen nimen keksit. Auttoiko kukaan?

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Sellaisen nimen keksit. Auttoiko kukaan?

    Samaa mieltä, ei tuo voi olla totta, kun YLEkään ei ole siitä uutisoinut.

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Samaa mieltä, ei tuo voi olla totta, kun YLEkään ei ole siitä uutisoinut.

    Olisko turkkilainen poliitikko käynyt Kajaanissa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niin vain roadman kulttuuri on rantautunut Pohjanmaalle. Sitä tilattiin ja sitä saatiin ja kyllä, on siellä suomalaisiakin sankareita, se pitää tietenkin heti mainita, kun sitä rasistikorttiakin joku jo siellä heiluttelee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu