"Kansainvälinen politiikka"- sivuilla voi pohtia laajastikin sellaisia Helsingin ulkopuolisia teemoja, jotka kiinnostavat.
Helsingin sivulla keskitytään vain Helsingin asioihin! T: Tekoäly
Pysytään reviirillä
Anonyymi-ap
3
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Helsinki palsta on ollut jo kauan maalaistollojen ilmoitustaulu.
- Anonyymi
Hyvä on helsinkiläistenkin seurata maailmanmenoa ja elää ajan hermolla ja kommentoida kaikkea näkemäänsä, kuulemaansa ja lukemaansa.
Ei pidä elää umpiossa.- Anonyymi
Ei siitä olekaan kyse. Seurata voi hyvin monien aihealueiden sivuilla seksistä siankasvatukseen, mutta Helsingin sivuilla vain Helsingin asioita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1693225
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541849Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471799Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591674- 771584
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3411500Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811369The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201268- 1581122
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251105