Minulla on ikävä USA tissiä

Kiinalainen tissi on pieni ja terävä kuin raketti, venäläinen tissi kylmä mutta jenkki-tissi on jotain.
Se on kuin imisi kaktusta ja kuvittelisi että kaikki piikittelyt mitä Usa tekee on vain väärinkäsitystä.
6124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hahhahaaaaa päivän paras hahaaasaaaaaaa
Tissi mikä tissi.Elämä on sitä mitkä kortit saa
Elämä on sitä kuinka isot tissit saa

Äänestä

Rahalla saat muovitisst.

Äänestä

JOO MUTTA VENÄJÄN PIMEYS EI ELÄMÄÄ LUO

Äänestä

Minusta pienet tissit ovat seksikkäimmät kuin isot melonit.Pienissä on sitä potkua.Ei naista mitata tisseillä!

Äänestä
  • Se on juuri näin. Tissit eivät loppupelissä ole mitenkään ratkaiseva tekijä. Tärkeintä on että on tiukka muttei kuiva.

    Äänestä

Sovitaan treffit

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kiinalainen tissi on pieni ja terävä kuin raketti, venäläinen tissi kylmä mutta jenkki-tissi on jotain.
Se on kuin imisi kaktusta ja kuvittelisi että kaikki piikittelyt mitä Usa tekee on vain väärinkäsitystä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu