Köyhän itsetyydytys

Anonyymi-ap

Miten köyhä itsetyydyttää, esim. ruualla, mässäilyllä, tärkeilyllä, elostelulla, pervoilulla, kulutuksella, autolla, vaatteilla, osto shoppilulla, aurinkolomilla, lentelemällä lentokoneella, matkailemalla, laskemalla mäkeä talvi loma kohteessa, naimalla turistikohteissa maksullisia, hoidattaen sukupuolitauteja yksityisellä lääkärillä hienommin, tai muuten ?

10

344

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eikös se turha kulutus ja muu pervoilu ihailu ole juuri sitä itsetyydytystä. Rikkaat tekee enemmän kun on fyffee, köyhät jää vaille.. jne...

    • Anonyymi

      Omasta tahdosta kiinni makaako sohvalla telkkaria tuijottaen päivät vai meneekö ulos lenkille. Itseäni ketuttaa kun selkävian vuoksi jouduin pyöräilyn jättämään, oli niin mukava kierrellä kesäisin hyvällä ilmalla pitkin lähitienoota, eväät mukana ja ei kiire mihinkään.

    • Anonyymi

      Laitan kännykästä videonauhoituksen päälle kun meen maate.
      Siihen tallentuu kuorsausta ja kuvaa joka vuorokausi ma-su n.14h.
      Kun ryömin taas nukuksimaan niin laitan korvakuulokkeista tuon videotallenteen pyörimään ja kuuntelen omaa kuorsaustani.

      Tällä tavoin suoritan itsetyydyilyn.
      Savossa.

      • Anonyymi

        Kuuluuko myös mausteena ilmavaivojen ääniä ?


    • Meillä Lapuan lakeurella harjootetahan ihireryyryrysrä. ✋Ja kuunnellahan paikallihrariroa kans.📻 🤠

    • Itse tehdyllä ruualla, ulkoilulla, kirppareilla, harrastuksilla ja niin..köh käsin ellei satu olemaan toista käyhää naista viekussa.

    • Anonyymi

      Köyhät itsetyydyttää avaamalla ja sulkemalla Kelan ovea.

    • Anonyymi

      Oikeistolaisen pahoinpitely voisi piristää kummasti

    • Anonyymi

      Nipullisella 80luvun jallulehtiä

      t naapurin masa, savonlinna. Savo

    • Anonyymi

      köhä ei aja sähkö bemarilla kuten vas vihreät tai kokoomus, niin bmw eikä parsto saaste, ne ei vaan tyydytä.
      köyhä ajaa polkupyörällä. siinä matka tyydyttää.
      köyhä väsyy luonnollisesti. lakeutta pitkin polkiessa poikamiehenä

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      393
      2020
    2. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      12
      1849
    3. Nainen, meidän talossa on säännöt

      1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E
      Ikävä
      242
      1367
    4. Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?

      En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.
      Ikävä
      77
      999
    5. Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?

      Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel
      Tv-sarjat
      52
      961
    6. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      402
      928
    7. Rakennetaanko yhdessä?

      Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä
      Ikävä
      33
      765
    8. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      56
      759
    9. Hyvää yötä mies

      Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo
      Tunteet
      70
      714
    10. Mies haluaisin sinun kanssa

      Rakkauslapsen. Hänestä tulisi tosi söpö ja fiksu.
      Ikävä
      63
      713
    Aihe