merdese paska hankinta

kyllähän mersulla voi kuka tahansa ajella niitähän on kaikilla jopa köyhillä ja sitten ja niillä voi ajella kuka tahansa köyhyydesdä riippumatta? vaan on muka näytettävä naapurillekkin vaikka hänellä olisi kyllä varaa tällaiseen!!
3388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hieno avaus?. Peruskoulu on tainnut jäädä kirjoittalta pahasti kesken?

Äänestä

Kyllä kaikki köyhät pystyy maksamaan diesel mersusta 620€ ajoneuvoveroa vuodessa.
+ dieselit ja huollot.

Äänestä

Pohjanmaalla on aina ollut paha tämä autokateus on vissiin periityvä sairaus.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kyllähän mersulla voi kuka tahansa ajella niitähän on kaikilla jopa köyhillä ja sitten ja niillä voi ajella kuka tahansa köyhyydesdä riippumatta? vaan on muka näytettävä naapurillekkin vaikka hänellä olisi kyllä varaa tällaiseen!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu