Sanna Marin ja palkkamurhaaja

Marin PMnä samoissa juhlissa ja otgi twitteriin kuvia palkkamurhaajan kanssa. Tällainen se **ska Marin on todellisuudessa
https://pt-media.org/2021/12/06/sanna-marin-poseeraa-instagramissa-kaksinkertaisen-murhamiehen-kanssa/
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011102884.html
Vähätteli asiaa medioille.
10181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Sosset ja vankilakundit on hyvää pataa
koska ovat samanlaisia

Äänestä
  • En puhunut Antti Lindmanin Natsismista 👍📖

    Äänestä

Koko väestöstä vihervasemmiston kannattajat ovat valtaosa kriminaaleista. Syy: mirlenterveysnisteily.

Äänestä

sdp- vähämielisen rajoittuneen apinan valinta

Äänestä

Heti tuon jälkeen Raninen poseerasi Orpon kanssa niin että Orpo piti kättään Ranisen olkapäällä. Sen jälkeen poeerasi Hjalliksen kanssa. Kukaan heistä ei tiennyt mikä Raninen on. Luulivat random kuvanpyytelijäksi. Miksette hauku Orpoa tästä? Onko "eri asia"?

Äänestä
  • Tuo nuo kuvat esille niin katsotaan!

    Sanna Marin halusi olla aina esillä ja kuvattavissa!

    Liian helposti Suomen Pääministerin kanssa pääsee "kaveri kuvaan"!

    Äänestä

  • Sanna Marin tiesi tuon palkkamurhaajan taustan ja oki tuolloin PM. Kuten kirjoitat, Orpo tai Hjsllis eiböt tieneet - jos edes ovat olleet samassa kuvassa tuon kanssa.

    Äänestä


  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Sanna Marin tiesi tuon palkkamurhaajan taustan ja oki tuolloin PM. Kuten kirjoitat, Orpo tai Hjsllis eiböt tieneet - jos edes ovat olleet samassa kuvassa tuon kanssa.

    Marin ei tiennyt kuja tuo oli joka pyytää yhteiskuvaa. Ne olivat Ina Mikkolan bileet ja emäntä on vastuussa kenet kutsuu. Marin luotti Mikkolaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Marin ei tiennyt kuja tuo oli joka pyytää yhteiskuvaa. Ne olivat Ina Mikkolan bileet ja emäntä on vastuussa kenet kutsuu. Marin luotti Mikkolaan.

    Kerrotko mistä sinä tiedät, ettei Sanna-tyttö tiennyt? Minä taas tiedän, että hän tiesi?
    Mutta noin yleisesti ottaen , tämä asia kertoo millaisia kavereita vihervasemmistolla on, kuten Palemikäliefacella, Ylen vosulla Ina Mikkosella, Sanna Marinilla. Palkkamurhaajia ja narkkareita

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Marin PMnä samoissa juhlissa ja otgi twitteriin kuvia palkkamurhaajan kanssa. Tällainen se **ska Marin on todellisuudessa
https://pt-media.org/2021/12/06/sanna-marin-poseeraa-instagramissa-kaksinkertaisen-murhamiehen-kanssa/
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011102884.html
Vähätteli asiaa medioille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu