On kertakaikkiaan saatava pois päiviltä. Menossa oleva painajainen on liikaa. Miten kaksi maapallon hulluinta voi olla puikoissa maailman tyhmimpien kansojen johdossa. Ydinsota on täysin ymmärrettävä reagointi tähän. Yhteisisku washingtoniin ja moskovaan..sitten kuollaan kaikki, mitä väliä? Kuollaan tässä jokatapauksessa syntymähullujen putinin ja trumpin käsissä. Lyijyllä ja plutoniumilla vaan taivas pimeäksi. Hyvällä tuurilla maailmaa johtavat perseen kautta syntyneet jumalien hylkäämät kusipää pressatkin potkaisevat tyhjää.
Putin ja Trump hännystelijöineen
Anonyymi-ap
1
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Hulluahan se on pysäyttää NATO: n sotilaallinen laajentuminen, tänään Venäjä, huomenna mikä tahansa maa mikä sopisi ajatukseen "Eurooppa". Georgia, Intia, Kiina. Eurooppa laajenee.
Mutta, tulisiko Venäjä hyväksyä NATO: n jäseneksi. Yhtä korruptoitunut kun on Ukraina. Eivät slaavit ole toisiaan kummempia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3754057Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1111486- 1111347
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko651114Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass14947Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔59927- 38890
Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise12887Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60869- 65861