Ukrojen hitler esittää

hesan teatterissa parrasvalot näytelmän.
584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Putler lienee bunkkerissaan. Pelkää että sängyn alla on natsi, vaikka se onkin päällä.

Äänestä

Putin on naZi.

Äänestä

Painu sinä hitler jonnekin hevon kuuseen ja ripusta itsesi köydenjatkoksi!

Äänestä

Hän auttaa saamaan venäläiset matut oikoiseksi.

Äänestä

On Suomen kaverit vaihtuneet, ennen oli USA, Venäjä, Kiina, Brasilia ja monta muuta suurta maata, nyt on rahaa Suomelta pummasvat Ukraina ja Baltian lilliputit.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

hesan teatterissa parrasvalot näytelmän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu