Arvoisa puskaryssä

Mahtaa riepoa kun yhdessätoista kerrassa kymmenestä verbalisen säilänheiluttelussa jäätte kolmanneksi😊. Tietenkään ette ymmärtäneet tätä kysymystä, mutta ei teitä ennenkään ole tietämyksenpuute potuttanut. Kaikkeen pätee ryssien yleispätevä vastaus canada😄
199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jaa a. Jenkki on jees vaikka ryssä ois ees!

Ruska, rossia, ryska on vieraita kieliä joista muotoutui ryssä.

Jenkki on sen sijaan Etelävaltion efustajien määre Nigger Lovers ja muulle luokattoman heikolle ilmaisulle sanasta negro.

Negro vs blanco?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mahtaa riepoa kun yhdessätoista kerrassa kymmenestä verbalisen säilänheiluttelussa jäätte kolmanneksi😊. Tietenkään ette ymmärtäneet tätä kysymystä, mutta ei teitä ennenkään ole tietämyksenpuute potuttanut. Kaikkeen pätee ryssien yleispätevä vastaus canada😄

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu