Eipä tässä mitään, en minä ole mikään ongelma. Ongelma on, että itsekkäin vaatii kuitenkin sahattuaan maan tulevaisuutta, hellää kohtelua ja passausta. Hänelle kun tulee vaikea harmi niin byy yhyy hän vaatii ja vaatii minä, minulle passausta.
Onko valehtelu hyve?!
Anonyymi-ap
770
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Vaadin sinua hyväksymään sen, että saat aivan saman. Rinnalkakulkijaa alkaa nyppiä toope joka ei älyä asiaa.
Olen huomannut ihmisissä, että he ovat itse kusipaan kaltaisia. On vain pari hassua jotka tekevätkin!!!
Teen niin kuin muutkin!!!
En tule auttamaan toopea kun toopella on kenkä rikki.
En ole se joka sitten tulen kuitenkin. Katkerana välitän ja sitten tulen olemaan maan kunnon väestö.
Se on se vanhakantainen paskamaa.
En usko siihen.
Jos ei synny mitään vastarintaliikettä alan olemaan välittämättä kenenkään ongelmista.
Ihmisten tulisi löytää yhteisiä asioita joita ajaa. Ei kukaan aja muutaman asiaa. Puolueet menettävät äänestäjiä kun eivät ymmärrä että bei maassa kumarrella
En minä ainakaan tule olemaan joku joka tekee jonkun toisen elämästä ainoastaan hyvän niin että en itse hyödy. Perusuomalauset tekevät tuossa virheen. He kuvittelevat, että osan tehtävään kuulu he!
Suomi On PETOS