SRK valtakunnan maximointi - "vanhat piiat" hedelmöityshoitojen kautta lisäämään jälkeläisiä

Anonyymi-ap

SRK-valtakunnan keskeisiä uskon periaatteita on, että kaikki lapset otetaan vastaan ja pyritään määrä maksimoimaan.
Nykyisin Suomenkin väliluku pienenee ja siihenkin sopisi se että srk-valtakunnan sinkkunaiset "vanhat piiat" saisivat hedelmöityshoitoja ja apua ja näin toisivat arvokkaan panoksensa SRK valtakunnan maksimoimiseen ja koko Suomen lapsimärään nousuun saattamiseen.

Vl-kansanedustajat ajaisivat lapsilisien korotusta, erityisesti huomioiden nuo sinkkunaiset arvokkaassa työssään lapsitalkoissa.

Aikoinaan Paavolan arvostettu puhujaveli suviseuroissa itkukurkussa totesi: "Me teemme lapsia kun haluamme taivaaseen". Näin tulisi tuohonkin uutta painoarvoa.
Suviseuratelttaa joutuisi kasvattamaan, mutta lienee pieni ongelma..

Olisi siinä epäuskoisillä "pötköillä" ihmettelemistä kun näkevät miten srk-valtakunnassa talostellaan !

"Innostunut Vellu"

21

188

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hyvä idea!
      Otamme asian vakavaan harkintaan!

      SRK-työvaliokunta

      • Anonyymi

        Miehellä kun ei seiso muu kuin järki.


      • Anonyymi

        Älä himoitse mitään mikä n toisen omaa Mooses. Palauta .


    • Anonyymi

      Puhujat osallistuvat mielellään hedelmöitystalkoisiin, luomu menetelmällä. Siinä säästetään myös paljon rahaa!

    • Anonyymi

      Jos oikein arvaan nimen, niin jo edesmennyt puhuvainen mies jo toteutti sinkkunaisten hedelmöityshoitoja. Tulostakin tuli!

      • Anonyymi

        Siinä on ollutkin selittelemistä, mistä raskaus on saanut alkunsa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Siinä on ollutkin selittelemistä, mistä raskaus on saanut alkunsa.

        Kyseessä on huoruuden syntiä, mutta vl-liikkeessä tapahtuu vielä paljon pahempaa, pedofiliaa, lapsia raiskataan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Siinä on ollutkin selittelemistä, mistä raskaus on saanut alkunsa.

        Köh, ottiatuota, annoin vain, ottiatuota. Niin annoin vain luohu, ei kun luomu hedelmöishoitoja köh. Ei ei, se mittään peuhaamista ollut köh.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Köh, ottiatuota, annoin vain, ottiatuota. Niin annoin vain luohu, ei kun luomu hedelmöishoitoja köh. Ei ei, se mittään peuhaamista ollut köh.

        Ai, Luohua


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ai, Luohua

        Luohua, tuo helmi Saaronin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Siinä on ollutkin selittelemistä, mistä raskaus on saanut alkunsa.

        Millään selität ettei lesta ilolla ole kiveksiä tai niissä siittiöitä , että miten se eukko on raskaaksi päässyt suviseuroissa. Ei sekään mitään mutta kun naapurin poika on kaksoisolento lestapojasta naapurissa.


    • Anonyymi

      Ei syntyvyys auta, kun suurin osa jättää vl-uskon aikuistuttuaan.

    • Anonyymi

      Jep..ja nuorilla pareilla lapsiluku laskee.

      SRK johtokunnasta laitetaan uljajimmat urroot koiven pitelyyn opastamaan maksimaalisen hetelmöitymisen varmistamiseksi.

      Kyllä 10-18 pitäisi olla luku..muuten menty synnin luvallisuutehen.

    • Anonyymi

      Missä ovatkaan nykyisin nämä aina ennen niin tehokkaat voimakkaassa voitelussa olevat siementäjäpastorit?
      T. Vuokkotäti Keuruulta.

    • Anonyymi

      Kylläpä Veli niin kalliisti kirkastaa itse itsensä ylentäneen ainoan oikian porukan talostelua.

      Ei ihme jos epäuskoset on huuli pyöriänä..jopa soikiana.

      • Anonyymi

        Jos mieheltä puuttuu penis ympärileikkauksessa katkennut niin eipä sillä ilolla mitään virkaa ole.


    • Anonyymi
      UUSI

      Lihakarja sonnit rykimään vanhat piiat tiineeksi. Saataisiin riuskoja työläisiä rakennuksille.

    • Anonyymi
      UUSI

      Kyllä yksin on parempi kuin huonossa avioliitossa, hoitomiehet ovat järjestäneet monet järkyttäviin avioliittoihin, puoliso on voi olla mm. pedofiili.

      Se vl-liikkeen sanonta, että Jumala siunaa aviopuolisoita ja varjelee yksinäisiä naisia, pitää paikkansa.

      • Anonyymi
        UUSI

        Hoitomiesten järjestämissä avioliitoissa ei ole Jumalan siunausta.


      • Anonyymi
        UUSI
        Anonyymi kirjoitti:

        Hoitomiesten järjestämissä avioliitoissa ei ole Jumalan siunausta.

        Minulla on ihan omakohtaisia kokemuksia kiimaisista parittajista/hoitomiehistä/ ukkomiehistä. Suurin syy heidän toiminnalleen on omien viettiensä tyydyttäminen. Esimerkkiin palaan tarvittaessa myöhemmin.


    • Anonyymi
      UUSI

      Natsisaksassa oli astutusleirejä, joissa yksinäiset naiset saatettiin tiineiksi SS-karjujen astumana. Joku Lebensborn ohjelma se oli.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anniina Valtonen tilittää - Potkut avasivat sanaisen arkun: "Ainut asia elämässä..."

      Suosikkimeteorologi ja Puoli seitsemän -ohjelmasta tuttu Anniina Valtonen elää uutta vaihetta elämässään. Ylen muutosneu
      Suomalaiset julkkikset
      116
      3717
    2. Purraa riepoteltiin kuin märkää rättiä...

      ...Purra vastaukset olivat pelkkää persujargonia, hermotkin kärähtivät hänellä pari kertaa. Arvosanaksi jäi nolla näistä
      Maailman menoa
      572
      3196
    3. Eräälle joka luulee itsestään liikoja

      Pysy kaukana nainen. Palaa todellisuuteen.
      Ikävä
      98
      1939
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa - Näin Ralph-poika, 8, vaikuttaa Italiassa asumiseen: "Jos jossain..."

      Miten käy Italiassa asumisen tulevaisuudessa? Ellen Jokikunnas ja Jari Rask remontoivat unelmiensa kodin Italiaan ja sa
      Suomalaiset julkkikset
      21
      1413
    5. Vaikka pidät minua

      Herkkänä ja kilttinä niin tiedät että olen vahvaa tekoa. Vaikka mitä tapahtuisi niin yleensä selviän. Lähes aina. Nyt on
      Ikävä
      50
      1396
    6. Nainen, tilanne on nyt tämä

      että olen pyristellyt irti vahvoista tunteista sinuun, ja alku on näyttänyt hyvältä. Olisiko viikko jo taisteltu. Vielä
      Ikävä
      82
      1384
    7. Sielusi on kaunis, nainen samoin

      Kaunis sielu, oot 😍
      Ikävä
      103
      1193
    8. Pandatalo

      Pandatalo myyty. 👍👍👏👏
      Ähtäri
      45
      1137
    9. Sheikki Laakso puolustaa poikaansa ja ilmeisesti tunnustaa itse nuorena syyllistyneensä samaan

      Perussuomalaisten kansanedustajan Sheikki Laakson poika Nico Laakso on persujen kuntavaaliehdokas Kouvolassa ja aluevaal
      Maailman menoa
      125
      1132
    10. Jos jotain saisit muuttaa kaivatussa

      niin mitä muuttaisit?
      Ikävä
      90
      1119
    Aihe