Ähtäristä tämäkin

Vastaamon syytetty Kivimäki on tietysti Ähtäri juurineen..
Sillä lailla
6648
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olisi päässyt pitkälle, mutta lähti väärään suuntaan

Äänestä

Ompa sulle tieto tullut hitaasti. Ollut heti sotkun alettu tiedossa. 😂😂😂👏👏👏👏

Äänestä
  • Korpela Ähtäristä..
    Välly seurojen pitäjä..
    Koko ehosassa pyörii hyvä elokuva.
    Korpelasta, Ähtärissä on kaikki

    Äänestä

Ähtärissä sikiää roistoja, täällä vähätellään rikoksia siitä on pitkä perinne.

Äänestä

Peränteen Rinta-Jouppi toimii Kivimäen mummulassa.

Äänestä

Meidän lapset on totutettu sieniin jo ihan pienestä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vastaamon syytetty Kivimäki on tietysti Ähtäri juurineen..
Sillä lailla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu