Onko hallaaholla ja kirvespurralla takana surkea lapsuus? Miksi ne on niin katkeria ja aina syyttämässä muita, eivätkä itsestään löydä mitään vikaa. Mikä niillä on?
Miksi nuo perseet hallaahon ja purran johdolla on tuomosia?
Anonyymi-ap
16133
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Varmaan samaa vikaa kun sulla, mutta sillä erotuksella että ne on havainnoissaan oikeessa.
Purra ja Halla-aho ovat eläneet huonon elämän. Siksi ovat vihaisia ja kateellisia ja katkeria.
ilmeisesti.
Hyvin subjektiivisia väittämiä.
Näyttää myös siltä, että noiden tuntemusten kanssa on painittu itsekin, kun niitä noin kovasti näkyy muissa...
Osaatko erottaa vihaisuuden asiasta ja vihaisen persoonan toisistaan, vai sulkeutuuko ajattelusi kokonaan jos kohtaat vihaisuutta?
Älä persu vähättele ongelmiasi.
Menikö tunteisiin?
sdp- haisee REVALLE.
Montako kaljaa mennyt tänään?
Ei kalja vie hajuaistia.
Persut ovat katkeria ihmisiä täynnä vihaa. Eivät koskaan näe mitään hyvää missään, vaan kaikki on aina kurjaa ja surkeaa ja vieläkin huonommin. Ammattivalittajia joilla naama aina norsunvidulla.
Hyvin subjektiivinen sönkötys. Missä perustelut?
Purra katkeroitui kun kolme lasta kaavittiin kuolleena ja sen jälkeen on siellä löysempää ja löysempää.
Ai siksikö Riikka kertoi olevan Spermaturpa. Sulaa se sokero vielä 60 vuotiaidenkin suussa.
Koskas kommentoija täyttää 14 vuotta ja tietääkö äitisi että olet netissä?
Saatko paIkkaa troIIaamisesta, vai palveletko Neuvostoliiton aikoja halajavaa vallankumouksellista kommunismia ihan ilmaiseksi? Eikö sun pitäis hyödyntää aikasi työnhakuun, tervehenkisiin harrastuksiin, itsesi kehittämiseen yms. hyödylliseen?
Noi ois järkeviä aktiviteetteja - ja siinä se pulma juuri onkin.