Ja ilman sijasta vettä vetää henkeen?
Pystyykö tekemään itsemurhan työntää pään vettä täynnä olevaan 50 L laatikkoon?
4
127
Vastaukset
- Anonyymi
Todellakin surullista tämän hallituksen leikkaukset terveyden puolelle.
- Anonyymi
En suosittele mitään " vesileikkejä " .
Parempi vaihtoehto olisi yrittää selvittää, miksi on niin paha olla, että tekisi mieli tappaa itsensä.
Jos hallitus tekee huonoja ratkaisuja ja päätöksiä, sille ei voi mitään, mutta ei sen takia kannata itseään tappaa.
Mitäs sitten, jos on jo kuollut ja sattuukin myöhemmin tulemaan parempi hallitus ?
Monet ihmiset kärsivät hallituksen tekemisistä, mutta harvemmat sen takia edes miettivät itsensä tappamista.- Anonyymi
Niin. Nyt varmaan persut kuntavaaleissa tippuu roimasti ja vasemmistopuolueet voittavat.
Voihan käydä, että persut jakaantuvat taas ja hallitus hajoaa. 2 vuoden päästä viimeistään päästään tästä hallituksesta.
- Anonyymi
Taasko piti tehdä uusi aloitus tuosta samasta aiheesta vai kuinka moni täällä on hukuttamassa itseään 50 litran laatikkoon?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2091628Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1401394- 541143
- 551025
- 721005
- 106932
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52913Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53860- 82840
- 31774