Laitoin kaksi kauhallista neljälle kupille. Ihan kahvilta maistui.Suosittelen.
Halpiskahvia K-marketista
6
150
Vastaukset
- Anonyymi
ite laitoin murukaffia suoraan 3 ruokalusikallista kuivana suikkiin uamusella, silloin kun kävin/olin kuntouttavissa 13vuotta sitten viimeisen kerran.
t. Savon monitoimi kahvittelija - Anonyymi
Panostan kuitenkin Juhla Mokkaan kun se on tarjouksessa. Nytkin on pitkä rivi
paketteja kaapin hyllyssä, joten kesään asti ne hyvinkin riittää.
Kyllä siihen mennessä tulee taas uusi tarjous.- Anonyymi
JuhlaMokkaa ei ole ainuttakaan pakettia hyllyssäni kun maistuu liian pliisulta. Makunsa puolesta kaupunkikahvit ovat nousseet suosikikseni ja niitä olen K-tarjouksista ostanut hyllyni täyteen . t. eläkemummo
- Anonyymi
Paikallisessa S-marketissa ollaan jo valmistautumassa pääsiäisen kahvitarjoukseen, käytävien tukkeena on Juhlamokkaa lavoittain.
- Anonyymi
Niin on meilläkin sekä Prismassa että S-marketissa, joten kävin molemmissa.
En halua Saludo-myrkkyä enkä antaudu jatkuvalle K-ryöstölle.
- Anonyymi
Lidlin saksalainen Bellarom on hyvää, jauhettu hienommaksi, maku irtoaa paremmin, kuin suomalaisista. Itse käytän tummapaahtoisia. Hamstrattu tarjouksesta myös.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3932010Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek121839Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2411358Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.77999Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel51950Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402928Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä33765- 56749
Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo70714- 63713