Eli itsekkäästi itselleni?
Miksi en saisi haluta samaa kuin tekin?
Anonyymi-ap
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kostan sitä kun joku... Minulla on kostoilleni erittäin hyvät syyt. Kohde ei ole mitään muuta kuin itse väärässä
Olen jo pohjassa, miksi tekisin kivaa maata kenellekään?!
Minä itse näen itseni pohjalla olevana, se toinen näkee minut toisin. Se on juuri se joka Haluaa hyötykäyttää toista. Hän näkee minussa jonkun höynäytettävän joka luulee jotain ja haluaa tehdä muille hauskemman elämän.
Ei minulla ole mitään kivaa täällä enää! Olen elänyt kivoja aikoja joskus, mutta minä en enää koe mitään. En halua elää enää!!!
Kun ihminen ei halua enää elää hän voi tehdä melkein mitä vain. Jos olisin varma onnistumisesta tappaisin itse 10 ihmistä. En tapa koska ehtisin tappaa ehkä kaksi ennen kuin jäisin kiinni. En päätyä tylsäksi!
Olen jo kuollut!!
Toinen ei käsitä sitä, että jos toinen on elossa ha toinen ei koe enää mitään heillä ei ole yhteistä kieltä!
Se ongelma tulee kun se toinen kuvittelee minun olevan elossa. Vihaan niitä.