Järkyttyykö Elina Valtonen nyt?
Trumpin lähettiläs tapaa venäläisiä
Anonyymi-ap
23175
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
USA häpäisee koko maailman!
Trump on häpäissyt jenkittäydellisesti. Ei kukaan luota niihin enää. Ei kannata.
PitäisiSuomenkin nykyisrn johdon ymmärtäätämä eikä roikkua Trumpin housunlahkeessa kuin taaperot.
Toivottavasti Valtolainen saa verensyöksyn tyhmyytensä syövereissä.
Hienoa, Trump ja Putin. Näin ne asiat hoidetaan.
Viva Las Vegas ja Vladivostok.
T: Moskovan trolli
Juttelin eilen työpaikan kahden venäjätaustaisen työntekijän kanssa. Teinkö väärin ja olenko ulkopoliittisesti epäilyttävä henkilö?
Se riipuu vähän pitäs eka tietää kannataako nämä työtoverisi putinia? Sen jälkeen pitäisi tietää mistä keskustelitte? sekin kertoo lisää tuosta tilanteestasi oleteko vai et.
Tässähän nyt kohtaa siis kaksi samanlaista eli toveri kohtaa toverin heillä on samat aateet eli tässä ei ole ihmettä.
Pia Kauma on vapaa! Elina on löysässä hirressä.
Pia Kauma on kaukonäköinen, koska kohta täytyy osata taas kommunikoida diplomaattisesti venäläisten kanssa. Räkänokka poliitikot ovat polttaneet lahjakkaasti sillat takanaan itään, kun samalla pokkuroineet länteen.
Keskustelua Ukrainan presidentti vaalit
Ukrinan lain mukaan vaaleja ei voida pitää niin pitkään kun puutinin joukkoja on ukrainassa eli putinin pitää vetää joukot pois ukrinasta että vaalit voidaan pitää lakien mukaisesti. Harmi että putin ei halua vaaleja ukrainaan.
Elina oli kun karjakko kun seisoi rumassa mekossaan Rubion vierellä ja hyvmy korvissa kuin Stubbilla konsanaan. Kyllä ne jenkit naureskelevat Suomelle takanapäin. Trumpkin sanoi, että monet maat mielistelevät häntä . Haastattelu oli äskettäin CNN: llä. Ja Suomi on yksi näistä suurimmista mielistelijöistä.
Olet aika nolo lammas olet demokraatien cnn valatamediapoolin vietävissä .
Kai noille tolloille Stubb ja valtonen nauraa jo variksetkin.
Pitäisikö sinun kysyä sitä häneltä?
Sijaishallintoa Ukrainaan suunnittelu
Ketäs se putin suunitteli johtoon?
Wef käskyläinen järkyttävää
Kai tiedät että trump myös käy weffin kokouksissa?
Mitenkäs pilkkoa palasiksi Ukraina
Venäjän ja USA rauhan kartan mukaan mennään
CNN:llä tulee usein Trumpin haastatteluja. Niistä käy hyvin selville ja ilmi, mikä kajho hän on. Suoltaa puhetta kuin maanikko, valheita valheiden perään. Pilkkaa ja haukkuu muita. Luulisi että on joku mt potilasei Suurvallan presidentti.
Miten saada syrjään mustarotta
Tulleilla?