Selänteiden jatkuva äärioikeistolainen kommentointi ja leveät tekohymyt ovat kadonneet, kun Trumpin idiotismi paljastui. Miksi ?
Alkoiko Selänteitä hävettää, kun heidän idolinsa tyhmyys paljasti myös heidän oman tyhmyytensä ?
Toivottavasti Trumpin sekoilu kolahtaisi myös Selänteiden talouteen . Saisivat sitä mitä tilasivat.
Missä on Teemu ja Sipe
4
219
Vastaukset
- Anonyymi
Selänteet asuvat vuokralla. Miksi ?
Rahat loppu tai / ja huonoja sijoituksia. Eivät ole ruudinkeksijöitä tuokaan pariskunta .- Anonyymi
Ei Teemun tileillä ole tarvetta ruutia keksiä. Pinkka on sen verran kunnossa, että on limiittiä palkata joku pitämään kassasta huolta. Taloudenhoitaja noilla on, joka antaa taskurahaa kuin meikäläisille tenavana viikkorahaa.
- Anonyymi
Olisko venäläiset vedättäneet Selänteitä ? Niillähän oli yhteisiä bisneksiä.
- Anonyymi
Viimeksi kun näin Teemun kuvan. Näytti ihan vanhalta spurgulta. Ja Sirpa nyt on kurttu Ruusu silikoni tisseineen. Tyhmiä ovat kuin saappaat. Eiväthän ne muuten trumppilaisia olisikaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851559
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2031443Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431139Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad44836- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617