Selänteiden jatkuva äärioikeistolainen kommentointi ja leveät tekohymyt ovat kadonneet, kun Trumpin idiotismi paljastui. Miksi ?
Alkoiko Selänteitä hävettää, kun heidän idolinsa tyhmyys paljasti myös heidän oman tyhmyytensä ?
Toivottavasti Trumpin sekoilu kolahtaisi myös Selänteiden talouteen . Saisivat sitä mitä tilasivat.
Missä on Teemu ja Sipe
4
185
Vastaukset
- Anonyymi
Selänteet asuvat vuokralla. Miksi ?
Rahat loppu tai / ja huonoja sijoituksia. Eivät ole ruudinkeksijöitä tuokaan pariskunta .- Anonyymi
Ei Teemun tileillä ole tarvetta ruutia keksiä. Pinkka on sen verran kunnossa, että on limiittiä palkata joku pitämään kassasta huolta. Taloudenhoitaja noilla on, joka antaa taskurahaa kuin meikäläisille tenavana viikkorahaa.
- Anonyymi
Olisko venäläiset vedättäneet Selänteitä ? Niillähän oli yhteisiä bisneksiä.
- Anonyymi
Viimeksi kun näin Teemun kuvan. Näytti ihan vanhalta spurgulta. Ja Sirpa nyt on kurttu Ruusu silikoni tisseineen. Tyhmiä ovat kuin saappaat. Eiväthän ne muuten trumppilaisia olisikaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 754266
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans903968Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa572478Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?672337Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik412044- 1241946
- 491929
Kummallista
Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?541688- 561672
- 661592