Asfaltoisin pihani

Kuka firma paras?
7262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sellainen yritys kun "Asfalttitaito M. Luoma". On oikea tekijä.

Äänestä

Jos joku firma asfaltoi pihasi, niin ethän sinä silloin sinä asfaltoisi.

Äänestä

Asfaltoisit siis pankin pihan. Kikkelis kokkelis vaan

Äänestä

Äitini Heidi osaisi asfaltoida.

Äänestä

Mitä säkään ny mitään asfaltoit. Juo kaliaa vaan.

Äänestä

En taatusti suosittele ASFALTTITAITOA. Tulee kyllä mutta sopimukset eivät pidä....vetoaa kiireeseen. Koettu on joten ei vain oletus.

Äänestä
  • tampereelta KOUHIA....

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuka firma paras?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu