Putinin salattu äpäräpoika Ivan on löytynyt...

Onkohan yhtä vajokki kuin isänsä?
8158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eikö sinunkin kannattaisi etsiä biologinen isäsi?

Äänestä
  • Löytyi, on hautausmaalla.

    Äänestä

eiköhä tuo aika hyvät eväät elämään, jätti resursseilla, sitten ku muna alkaa kasvaa, tuovat sille tatjanat ja svetlanat koetettavaksi

Äänestä

Putte itse on Fas lapsi.

Äänestä

Ivan? Puopoloko?

Äänestä

Miksi haukut putinia, mitä pahaa se on sulle tehny? Olitko vankina?

Äänestä
  • Kehuako pitäisi murhaajaa?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Kehuako pitäisi murhaajaa?

    Ja sotarikollista.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onkohan yhtä vajokki kuin isänsä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu