Koska tiedostavat että Joulop...Jumalan apurit kurkistavat nurkan taas ja vällyjen alle ettei harrasteta kakkoseen seksiä taas.
Kristityt eivät yritä piiloutua pyhältä hengeltä...
Anonyymi-ap
5125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tämä pyhä henki elementti nimenomaan.
Dollarin setelissä näkyy hänen silmänsä.
Ramses II
Ennen oli mielisairaaloita, jos niitä olisi nykyään, voisi aloittajakin olla sellaisessa. Yrittäisitte ymmärtää sen uskontonne vain omana suhteena itseenne, toisiin ja ympäristöönne. Nämä kirjoitukset ovat niin häiriintyneitä.
Suomessa ei ole lakia uskomisen velvollisuudesta eikä ketään jolla olisi oikeus sanella kuinka on ajateltava ja elettävä. Rajoja omalle elämälle asettavat oma persoona, moraali, opitut normit ja viime kädessä rikoslaki.
Jos aloittajaa kiinnostaa seksi, niin sitten vain opettelemaan sitä toisen sukupuolen kohtaamista. Ei se niin helppoa ole kuin sanotaan. Kesäkin tulee. Vaan ketä hullut ja keskenkasvuiset kiinostavat. Vähän tolkkua siihen omaa ajatteluun siis.
Oletko sekaisin saamatta saaneesta Marista, Sanna Marinista.