SJK taipui tänään tasapeliin 2-2 FC Hakan kanssa kotistadionillaan, mutta jatkaa yhä sarjakärjessä tappiottomalla pelillä!ei taatusti häviä ottrluakaan Veikkausliigassa koko kaudella, tulee ylivoimainen mestaruus!
SJK jatkaa tappioitta sarjakärjessä
Anonyymi-ap
4
162
Vastaukset
- Anonyymi
Ajatella
- Anonyymi
Kyllä tämä mestaruudelta alkaa vaikuttaa. Talouskin on saatu kuntoon, niin mikäs siinä.
- Anonyymi
Talous saatu kuntoon, mistä niin päättelit? Tilillä oli tilikauden lopussa alle 2000 euroa ja lyhytaikaista velkaa 1,5 miloonaa euroa.
Konkurssilta tuo minusta näyttää. - Anonyymi
Alkukausi oli erinomainen ja onneksi nyt näyttää taas hyvältä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843359
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli442797Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.742336- 612298
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512231Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1162216Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv212033Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.202027- 621944
- 1061863