Erika Vikman poseeraa lehden kannessa yläosattomissa

Suomen viisuedustaja Erika Vikman räväyttää kansainvälisen muotilehden kannessa. Hän poseeraa Numéro Switzerland -lehden tuoreessa kansikuvassa pelkkiin hiuksiinsa kääriytyneenä.

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/2d11ada6-1aa8-43e3-a207-158832740c36
16192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Hiukset edessä, että liioittelee.

Äänestä
  • Tukka takana, elämä edessä.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Tukka takana, elämä edessä.

    Silmät katsovat, eivät näe kaikkea.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Silmät katsovat, eivät näe kaikkea.

    Sydän sykkii, vaikka hetket kääntyvät.

    Äänestä

Ihan hyviä kuvia näytti olevan.

Äänestä

Biisi vain on todella huono.

Äänestä
  • Se on itse asiassa yllättävän hyvä.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Se on itse asiassa yllättävän hyvä.

    No ei todellakaan ole.
    Kojon nuku pommin biisi, joka sai nolla pistettä euroviisuissa vuonna 1980 on paljon parempi.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    No ei todellakaan ole.
    Kojon nuku pommin biisi, joka sai nolla pistettä euroviisuissa vuonna 1980 on paljon parempi.

    Kyllä nimenomaan on. Riittävän yksinkertainen, mutta tarttuva sävelkulku, ja nerokasta suomen kielen verbaliikkaa.

    Äänestä

Erikan pehmoiset ja venyneet lollot ei näy noissa kuvissa kyllä yhtään. Minä en osaa Erikaan ulkonäostä ottaa yhtään lisäsykettä taikka pulssia, vaikka tytsy olisi kuinka pienissä vetimissä.

Äänestä

Ihan osattomaksi jäi ylä. Onko se reilua, kysyn vaan.

Äänestä

Ei sentään ilman rihman kiertämää.

Äänestä

Sekin voidaan vielå nähdä Baselissa.

Äänestä

Mitä se ruinaa tissikuvilla?

Sen musiikki on … kuraa, eikä sitä voi myydä minnekään.

Äänestä

Mikä lehti?

Äänestä
  • Erika omien sanojens mukaan aikoo olla jatkossakin kapinallinen nainen. Kapinallisuutta nainen voi esittää verbaalisti tai kuten Erika, fyysisesti. Tissit paljaana eurooppaan, siinä lyhykäisyydessään Erkin ohje. Voi tyttö parka, taitaa Sveitsin laulukisat olla jo tässä vaiheessa taputeltu. Huulet kuin Cicciolinalla ja tissit tarjolla. 80-luvun menyllä yrittää pinnalle hän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomen viisuedustaja Erika Vikman räväyttää kansainvälisen muotilehden kannessa. Hän poseeraa Numéro Switzerland -lehden tuoreessa kansikuvassa pelkkiin hiuksiinsa kääriytyneenä.

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/2d11ada6-1aa8-43e3-a207-158832740c36

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu