Bada bada bastu KAj, suomeksi ruotsiksi ja englanniksi

Hyvä kappale, joka takuulla sijoittuu paremmin kuin Suomen Erika, joka ei osaa muuta kuin myydä seksillä,.
https://www.youtube.com/watch?v=IPfSmZ8r_MM
3138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oon Suomen Kikka ja persuille en anna .

Äänestä

Baja Maja Bastu RKP----------------------

Äänestä

Hyvä?????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hyvä kappale, joka takuulla sijoittuu paremmin kuin Suomen Erika, joka ei osaa muuta kuin myydä seksillä,.
https://www.youtube.com/watch?v=IPfSmZ8r_MM

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu