Aikamiespojat panevat äitejään?

Tällaista nykyään:

"Äidin synkkä kohtalo
Usea suomalaisäiti on kokenut viime vuosina järkyttävän kohtalon: heidän poikansa ovat kajonneet heihin karmealla tavalla. Vaaran merkit havaitaan usein liian myöhään, sillä tilannetta on haluttu salata viimeiseen asti".
2245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko nää jotain ahmettien tapoja vain ns. kantisten?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tällaista nykyään:

"Äidin synkkä kohtalo
Usea suomalaisäiti on kokenut viime vuosina järkyttävän kohtalon: heidän poikansa ovat kajonneet heihin karmealla tavalla. Vaaran merkit havaitaan usein liian myöhään, sillä tilannetta on haluttu salata viimeiseen asti".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu