Irakiloinen raiskari 13-vuotiasta vuosia...

Seksi oli kuulemma "miehen oikeus"...Suomi ei tee tälläisillä sankareilla yhtään mitään.
13145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Nuo ovat juuri niitä, joita suominaiset kehuvat. Helliä, huomaavaisia, hyväkäytöksisiä toisin kuin me eisuomijuntit.

Äänestä
  • Meneppäs sanomaan vasemmistolaisille.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Meneppäs sanomaan vasemmistolaisille.

    Helliä ja huommaavaisia päästäkseen "painamaan".

    Äänestä

  • Kuuluu niiden kulttuurin.

    Äänestä

Sen verran voisit ajatella asiaa, ettet kirjoittaisi tolkuttomuuksia. Kukaan ei pysy 13-vuotiaana vuosia.

Äänestä
  • Eli siksi sallittua?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Eli siksi sallittua?

    Oletko yksinkertainen vai muuten vain tyhmä?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Oletko yksinkertainen vai muuten vain tyhmä?

    Kysy itseltäsi, molemmat vaihtoehdot totta.
    Taidat suosia lastenraiskaamista.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Oletko yksinkertainen vai muuten vain tyhmä?

    En, entäpä itse?

    Äänestä

Valitettavasti pitävät muslimimiehet oikeutenaan naida alaikäinen. Ja turvapaikkaan suomessa heillä on oikeus vihreiden, vasemmiston..mukaan.

Äänestä

Täytyyhän ihmisillä olla ihmisoikeus, noin sanoi entinen vihreä ministeri 👍

Äänestä

Irak on tuhansia vuosia vanhempi Kulttuuri kuin Suomi!
Irak on myös väkimäärältään suurempi Kulttuuri kuin Suomi.

Suomessa on naisten ja lasten oikeudet paremmat kuin muissa maissa ja silti Suomen naiset valittaa aina ja kaikesta!

Äänestä

Si löytyy paljon kotimaisiakin sankareita joita voi lähettää irakiin noita kun löytyy suomesta omastakin takaa joidenka mielestä seksi on miehen oikeus lopulta mies on silti se ensimmäinen joka ei edes siitä suoriudu ja muutenkin kun kerran tätä ajattelua niin moni harrastaa ni eikö tällöin nautinto ole seksissä ole naisen oikeus sitä kun nainen alkaa vaatiin ni loppu muuten seksi yli 99% prosentilta miehistä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Seksi oli kuulemma "miehen oikeus"...Suomi ei tee tälläisillä sankareilla yhtään mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu