Saanen huomauttaa että persuilla on tulevaisuus. Nyt ei mene heillä hyvin koska kansa kulkee sumussa. Sitten kun kansan silmissä valkenee että mitä vihervassut ovat maalle aiheuttaneet, kansa herää kulttuurimarxismin kuplastaan ja katsoo persujen puoleen. Haitallinen maahanmuutto on siinä vaiheessa niin pitkällä ettei sitä voi pysäyttää. Korkeintaan sitä voidaan hidastaa kuten Persut jo ovat hallituksessa ollessaan tehneet kun ovat kiristäneet maahanmuuton ehtoja sekä saaneet aikaan sen että enää ei voi käydä lomailemassa siellä mistä on "pakoon" lähdetty. Tätä ei edellinen hallitus olisi ikinä tehnyt. Tuleva ei tule ikinä tekemään.
Persut, tulevaisuuden puolue
Anonyymi-ap
15149
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Persut tulee kaapista ja yhtyy apupuolue sinimustien kanssa .
Kyllä äärioikeisto natsipuolueella voi olla Suomessa 6,6 prosentin kannatus .
Natsit lähtivät demareihin Adolf Lindemanin puolueeseen.
Persut iän kaiken raivoissaan kun huippu Antti ei liity aitonatseihin !
Demarit EI ole mikään natsipuolue, vaan PS on natseja täynnä!
Suurin saavutus perustuslain vastainen itärajan sulku!Kysykääpä itä-ja kaakkois-suomen yrittäjiltä ja ihmisiltä onko hyöty vai haitta suurempi!
Marin pisti kaikki rajat kiinni eikö ollut mitään ongelmaa .
Öyhötyspersut tulevat kutistumaan alle 10 % puolueeksi, koska persujen valheet ja öyhötykset on jo niin nähty ja sonnaksi todettu.
Kansahan ei kulje sumussa kun se on todennut että persut valehtelevat, pettävät kaikki lupauksensa ja vihaavat köyhiä ja heikko-osaisia.
Se pienen eliitin etujen ajaminen, mitä persut ovat ainoastaan tehneet, ei ole Suomen kansan etujen ajamista.
6,6 % on riittävästi äärioikeisto natseilke !
Persujen johto on kuin hullujenhuoneelta karanneita.
Kykypuolue?
Kansaa on juurikin sumutettu tämän hallituksen aikana.
Persut on turha puolue Suomen kansalle. Varsinkin köyhille suomalaisille.
Purralla on hullunkiilto silmissä.
Perscöccärenäzien&co silmänlumetta syyttää toisia omista 💩teoistaan