Tulee hämmentävä tilanne, kun toimittajat ilmestyvät...
"Ranskan media hiljentää sosiaalisessa mediassa leviävät huhut, joiden mukaan Ranskan presidentti Emmanuel Macron olisi jäänyt kiinni kokaiinipussin kanssa Ukrainan-matkallaan.
Hetki tallentui junamatkalla Puolasta Ukrainaan, kun toimittajat astuivat huoneeseen. Macron tapasi Saksan liittokanslerin Friedrich Merzin ja Ison-Britannian pääministerin Keir Starmerin."
https://www.youtube.com/watch?v=DP2U4n4Y9kQ
Lännen johtajien junakokous Ukrainassa
15
142
Vastaukset
- Anonyymi
Miksi kokoustavat Ukrainassa? Menisivät porukalla reilusti Kremliin kertomaan Putinille asiansa, eivätkä luimuilisi hintelän juutalaiskoomikon selän takana.
Eipä ole kovin uskottavaa touhua näillä.
Huh huh.
T: Moskovan trolli - Anonyymi
Aika uskomatonta!!! Selittää EUn sekoilua.
- Anonyymi
moloch_horridus kirjoitti:
Uskomatonta, että joku kykenee erehtymään luulemaan nenäliinaa kokaiiniksi.
Meinaat että nenäliina laitetaan vaivihkaa taskuun? Ei roskikseen tai jätetä pöydälle.
Anonyymi kirjoitti:
Meinaat että nenäliina laitetaan vaivihkaa taskuun? Ei roskikseen tai jätetä pöydälle.
Mitä ihmettä sekoilet? No eihän kukaan jätä tuollaista rypistynyttä nenäliinaa pöydälle arvokkaassa tilanteessa.
- Anonyymi
moloch_horridus kirjoitti:
Uskomatonta, että joku kykenee erehtymään luulemaan nenäliinaa kokaiiniksi.
LUULETHAN SÄÄKI MYRKYTTYNEITÄ KALSAREITAS SAKSALAISEKSI WUNDERBAUMIKSI.
- Anonyymi
moloch_horridus kirjoitti:
Uskomatonta, että joku kykenee erehtymään luulemaan nenäliinaa kokaiiniksi.
Voihan koksuviivaa nenäliinaksikin sanoa. Se on käyttäjän itse valittavissa.
NUUUUUUUH! - Anonyymi
Aika uskomatonta!!! Selittää EUn sekoilua.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵🐵😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃
TÄSSÄ SELVÄ VASTAUS TUOHON You Tube VIDEOON- - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Meinaat että nenäliina laitetaan vaivihkaa taskuun? Ei roskikseen tai jätetä pöydälle.
Meinaat että nenäliina laitetaan vaivihkaa taskuun? Ei roskikseen tai jätetä pöydälle.
Oletko koskaan kuullut "Tekoälystä" 🤣✌
- Anonyymi
Jos minulla olisi nenäliina pöydällä, niin voisin ottaa sen reilusti siitä ja pistää taskuun, ilman että minun tarvitseisi se ensin vaivihkaa piilottaa toiseen käteen ja sitten vasta sujauttaa se taskuun.
Eikä tuo sitä paitsi ollut mikään virallinen tilaisuus, jossa tavalliset nenäliinat olisivat haitanneet tilaisuuden etikettiä?
https://www.youtube.com/shorts/ABDyPAK4KSo
Tapaukseen liittyvien videoiden kommenttikentät puhuvat omasta puolestaan, paitsi tietysti tällä palstalla, joka on joidenkin toimesta ihan oma maailmansa. - Anonyymi
Jauhojengit hallitsevat meitä.
Ne täytyy olla kaikki koukussa, ei tätä nykymenoa mikään muu selitä. - Anonyymi
Lännen johtajen "JUNAKOKOUS" Yyterissä. Stunnii toimii tilaisuuden "veturina". Tai "HINURINA".
Alex on enemmeän Ruotsalaiinen omien sanojensa mukaan. 🌈💩🌈 - Anonyymi
https://www.youtube.com/watch?v=DP2U4n4Y9kQ
Tekoäly toimii - Ei mene kovin kauaa kun Propagandan You Tube poistaa kyllä tuon esityksen jokainen näkee totuuden- - AnonyymiUUSI
Ajetaan me poijat kyydillä, kyllä valtiot kyydin maksaa..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662248Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381863Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1711500Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣231487Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.831208Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1771144Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬211096Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1051074- 77929
En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9922