Jos tämäkin leikkaus menee läpi persuille niin .. huh huh. se olis jo megapetos. Koittakaa persut nyt edes joskus puolustaa Suomalaista pientä ihmistä ja köyhää..
Ja nyt - 50% valmiiksi jo köyhimmille !!?
Anonyymi-ap
4
294
Vastaukset
- Anonyymi
Joo kyllä. Ostan aina -50 % tuotteita kaupasta. Se on hyvä diili köyhälle.
- Anonyymi
Ei ne muista mistä äänet on tullut ,se unohtuu kun pääsee hillotolpalle.
- Anonyymi
Näyttää tämä hillotolppaan takertuminen olevan yleistä myös Kauhavalla.
Ei yksin eduskunnassa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näyttää tämä hillotolppaan takertuminen olevan yleistä myös Kauhavalla.
Ei yksin eduskunnassa.Missä muka ei olisi?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1963631Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii572267Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3782229- 432102
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321501Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931251Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul4971246- 541213
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1211073- 621043