Jokainen maa hippaa, juhlii ja liputtaa erilaisia tapahtumia eri päivinä.
Tässä juhlaliputusta Pattayalla. Merkittävää tässä on se että naiset ovat täysin selvinpäin eivätkä örvellä ja oksentele kuin kotimaiset kaunottaremme.
Tässä muutaman minuutin dokumentti ilman mainoksia:
https://www.youtube.com/watch?v=pBaxg--veQI
Hyvää kaatuneiden muistopäivää...!!
6
116
Vastaukset
Mikäli satutte nyt Pattayalle ja vahingossa tuolle kujalle horjahdatte saatatte ryhtyä miettimään kuinka toimia jos miehisyytenne on heräämässä.
Vaan eipä hätää, tässä on käytännön tietoa ja käyttäytymisohjeita sellaisen varalle:
https://redquarterthailand.com/en/pattaya-soi-6-short-time-bars-everything-you-need-to-know/- Anonyymi
Kovin paheksutaan jos iloisten tyttöjen kaa vehtailee.
Olisi sallittua vain vaimon kaa pimeessä peiton alla ja silleen saarnaten.
Niin ja tottakai homoilu sekä transuilu on enemmän kuin toivottavaa,- Anonyymi
Ihmiskauppaa tukevat pitäisi ampua tavatessa.
- Anonyymi
Mitä tämä tekee salaliittopalstalla?
- Anonyymi
Khi khi..., ihmiskauppaa....
- Anonyymi
Kirjoot sää siitä ku Kuussa onks käyty vaiks.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2679626IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3066802Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?741695Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61411Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.941287- 1091161
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751069Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40862Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23756MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk313748