Kukas on tämä herra joka latelee ihmisille tappo uhkauksia kirkonkylällä ? On ilmestynyt katukuvaan tänä kesänä istuu pub Seurahuoneella harva se ilta ja karkottaa asiakkaat .
Tappo uhkauksien latelija
Anonyymi-ap
4
367
Vastaukset
- Anonyymi
Varmaankin joku erityisen sivistynyt, korkeasti kouluttautunut sekä henkisesti ja älyllisesti korkealle tasolle kehittynyt yksilö! Niinhän ne aina sellaiset.
- Anonyymi
Mikä ihme on kun kommentteja poistellaan? Eikö ole sananvapautta? Vain vasemmistolaiset puheet sallitaan?
- Anonyymi
Uhriutuva persu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Uhriutuva persu.
Uhriutuva? T. Kookomus
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä751430Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2481322Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1521106Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2551088- 51795
- 65774
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em62757Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui39728Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44701- 30647