Uusi Skoora Enyag 5

Muilla kokemuksia tästä 650hp mallin pikku skodasta?
Painoin polkimen pohjaan niin kuin olisi ritsalla ammuttu sinne 100-200kmh.
Hullu auto mutta joka pennin arvoinen.
11206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Käy nyt ensin edes tutustumassa autoon, ennenkuin satuilet tänne.

Äänestä
  • Totta turiset. Skoda Eunugissa on tosiaan niin hurja kiihtyvyys, että normaalin miehen kivekset eivät sitä kestä. Kun on Skoda Eunugilla pari viikkoa kiihdytellyt, niin kuljettajasta on todella tullut oikea eunukki.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Totta turiset. Skoda Eunugissa on tosiaan niin hurja kiihtyvyys, että normaalin miehen kivekset eivät sitä kestä. Kun on Skoda Eunugilla pari viikkoa kiihdytellyt, niin kuljettajasta on todella tullut oikea eunukki.

    Kohta on Suomessa paljon munattomia miehiä. Sähköautot tuhoavat siittiötuotannon, ja väkiluku alkaa sen seurauksena laskea.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kohta on Suomessa paljon munattomia miehiä. Sähköautot tuhoavat siittiötuotannon, ja väkiluku alkaa sen seurauksena laskea.

    Sähköautoilijoista tulee helposti tuhkamunia, jos autoilla kiihdytellään liikaa.

    Äänestä

  • On tilattu. On koeajettu. Joten kun laitat aamuisin Avensista käyntiin, niin manaa keskenäsi vaan epäonnistumisiasi tällä planeetalla.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Sähköautoilijoista tulee helposti tuhkamunia, jos autoilla kiihdytellään liikaa.

    Vain vanhat miehet voivat kiihdyttää turvallisesti, koska heidän vehkeet ovat jo pilalla.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Vain vanhat miehet voivat kiihdyttää turvallisesti, koska heidän vehkeet ovat jo pilalla.

    Täytyisi ensin käytännössä kokeilla, ovatko vehkeet vielä toimntakuntoisia vai ei. Vasta sen jälkeen voidaan sanoa, ovatko vehkeet lopullisesti pilalla.

    Äänestä

Ei kiinnosta tuo kärry

Äänestä
  • Jos konepellin alta ei kuulu miehistä murinaa kierroksia nostamalla ja lähtöön ampaistessa takapeilissä ei näy pakokaasupilveä, on auto sieluton lelu.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Jos konepellin alta ei kuulu miehistä murinaa kierroksia nostamalla ja lähtöön ampaistessa takapeilissä ei näy pakokaasupilveä, on auto sieluton lelu.

    Onhan siinä N mode joka on virtuaalinen manuaali äänineen ja veto suhde on taakse 60-40 niin saa vedätelläkkin .. Virtuaalinen boksi ja äänet toi ekan sähköauton joka tuntuu muulta kuin nikko autolta. Näköjään osa tiedä tuosta mallista yhtään mitään, vaan olettavat Teslaksi.

    Äänestä

Skoda EUNUG on sopiva auto eunukkimiehille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muilla kokemuksia tästä 650hp mallin pikku skodasta?
Painoin polkimen pohjaan niin kuin olisi ritsalla ammuttu sinne 100-200kmh.
Hullu auto mutta joka pennin arvoinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu