360 roonia ja 200 ohjusta kahdeksan kuollutta. Joku valehtelee uskotteko vielä uutisointia😂
Taitavaa toimintaa venäjältä
Anonyymi-ap
10156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Reesdenissä yhtenä pänä 46 000 kuollutta silloin osattiin.
Putinin helikopteri joutui keskelle Ukrainan lennokki-iskua. Pikku"mies" on ilmeisesti uskaltanut tulla bunkkeristaan pois.
Jos näin oli,niin varokoon ,tää kääpiö Zele..🫣
Venäjä ampui 300 droonia 296 tuhottiin😂
Ken uskoo tuotakin..Kylläpä tuhoa tuli neljällä droonilla ympäri Ukrainaa, ovat tehokkaita drooneja.
"Tuhottiin"???Montako olit tuhoamassa??🤔🤨
Purut taas kuumana päänupissa! Valmis uhraamaan 50 miljoonaa sotilasta isänmaa venäjän hyväksi Ukrainan lihamyllyyn, joka jauhaa tehokkaasti. Nyt Suomessa loisivat venäläiset, menkää isä venäjää puolustamaan, koska Ukrainassa on vielä paljon tappamattomia naisia ja lapsia.
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011259044.html
Koskahan tämä bunkkeri"mies" heittää kangen nurkkaan, iltapäivälehdet sitä bunkkeri"miestä" tappoi jo pari vuotta sitten. Toivopssa on hyvä elää.
Tuo huumehörhon näköinen peskov on vissiin tekoälyllä tehty tapaus? Koskaan siitä ei näy kuin kuva televisiossa, jossa silmät moljottaa päänupissa, kuin olisi huumeissa.
Valetta kaikki ja keksittyä.
Sitä minäkin, ei tuota peskovin nuljaketta ole olemassakaan.