Tuon vuoksi persut kuolaavat Sannan perään ja yrittävät joka päivä saada Sannan huomion. Vai oletteko koskaan kuulleet persujen edes puhuvan kauniisti Riikasta?
Sanna on sexy, Riikka kuin navetan tantta
30
179
Vastaukset
- Anonyymi
Sannakin on tantta kun ehtii Riikan ikään. Ellei tule kuivan kesän orava.
- Anonyymi
"Suomen tasavallan perustuslaillisuuden Covid-terveystyrannialla ja sitten NATO-liittämisellä lakkauttanut demarijohtaja ja ex-pääministeri Sanna Marin nauttii globalisteilta ansaitsemastaan Luxus-elämästä maailmalla."
https://mvlehti.net/2024/10/14/paivan-kuva-suomen-tuhonnut-sanna-marin-nautiskelee-elamasta-huvijahdilla/- Anonyymi
Sanna homma on överi huono, ja
kaikessa avoimuudessaan näyttää tekijän arvovalinnat.
- Anonyymi
Navetan piika kikatti liikaa. Eräässä biisissä.
- Anonyymi
Voi näitä vassareitten uuvahtaneita ja ylikäytettyjä trollauksia :)
- Anonyymi
Jauho Sannasta on kuumia kuvia , miksi kukaan ei niitä julkaise, tekisi hyvän tilin?
- Anonyymi
Siltä näyttää. Toveri työläinen ei kassatöistä välitä. Toveri-Sanna lentää ja levittää rauhan ja rakkauden sanomaa.
- Anonyymi
sepä olisi vaikea jos tyrkyllä sannan tai riikan piirakkaa? riikka juo niitä mehujaan, sitä kai mielluummin lirputtaisi?
- Anonyymi
Sannuli kait uskaltaa maistella miestä väkevämpää?
- Anonyymi
Miten niin Sanna on sexy!. Hänhän on yhtä matala kuin vanerilevy. Ei tissejä ja muuten huonosti höylätty.
- Anonyymi
kauniita molemmat
terveisin juha pohjola - Anonyymi
Persutko kuolaavat naisen perään, joka ei itsekään tiedä onko lintu vai kala.
- Anonyymi
Hyvä aloitus, asiaa!
- Anonyymi
Ihmisiltä molemmat näyttää, Riikka vaan on ihan v***n huono poliitikko!
Ei noin kylmä irvistelijä oikein pärjää! - Anonyymi
Sanna aiheuttanut monelle koksupersulle ikuisen pakkomielteen.
- Anonyymi
Ruma pylly sannalla.
- Anonyymi
Ai onko sillä sellainen? En kyllä kuvista ole huomannut
- Anonyymi
Juu sanna hoitelee tärkeitä neuvottelujuttuja, Blairin firmassa usein lähi-idän arabi johtajien kanssa?
- Anonyymi
Sanna näyttää ihan lumpulta
- Anonyymi
Sanna aiheuttanut monelle koksupersulle elinikäisen pakkomielteen "Missä Sanna!?", "Sanna Nähty!"..
No Suomen politiikan ainoa supertähti tuli SDP:stä. Oikea "Dreamari". - Anonyymi
Lopeta nyt jo nuo typerät aloituksesi.
- Anonyymi
Tänään hän yritti kuvata persuja Korkeasaaressa.
- Anonyymi
Harvemmin näkee yhtä typerää ja lapsellilsta kommenttia. Seiska-lehden tasoa.
- Anonyymi
Empatiakyvyttömyys rumentaa.
- Anonyymi
Sanna näyttää 75vuotiaalta kun taas Riikka on ikäisensä näköinen
- Anonyymi
Tuskinpa aloituksessa Antikaista tarkotettiin?
- Anonyymi
Alkoholia kittaaminen ja musiikkitanssi kirkastavat silmää ja silloin kaikki näyttää ihku ihanalta.
- Anonyymi
Lohjan torilla näin kävi.
- Anonyymi
Aika tekee tehtävänsä. Kyllä jo 10-15 vuotta saa ihmeitä aikaan.
- Anonyymi
Taitaa 16 vuotta olla suojaikäraja edelleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä751430Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2481342Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1541116Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2551098- 51795
- 65774
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em62757Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui39738Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44711- 30647