Kultainen kupoli alkoi kiinnostaa...
Näin se uho laantuu
Kanada liittymässä USAan
Anonyymi-ap
8
65
Vastaukset
- Anonyymi
Varmaan juu. Trumppilaisten kupooli pn ongelma.
- Anonyymi
Kanadahan on osa Yhdistyneitä Kuningaskuntia. Kunkullakin saattaa olla sanansa sanottavana tuon Rumpin pelleilytouhuihin.
- Anonyymi
Ite ne ehdotti
- Anonyymi
Trump vielä harkitsee huoliiko niitä enää.
- Anonyymi
Trump on Golden Eagle
- Anonyymi
Hölmöt uskovat vaikka mitä : )
- Anonyymi
Kun lehessä luki, niin pakko uskoa
- Anonyymi
Eiks Kanada oo enemmänki ranskis?
Ranskalaisethan ne tappoi sen osan alkuperäiskansat.
"Aremikkalaiset" tappoi omansa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733674Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92001Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2261333- 1341220
- 1011084
- 1091065
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701020Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6975- 60974
- 35886