Se alkaa joillakin tuo vastaranta häämöttämään vähitellen

Luulen, että aletaan laskemaan jo päivissä kun ilta Lehti saa kunnon lööpit

https://i.pinimg.com/736x/51/de/e4/51dee4859daf11aac08ca7f01005ff5f.jpg
7158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jotenkin tuttu kasvo mutta kuka..

Äänestä
  • Googlen siunattu kuvahaku!! Mikki!

    Äänestä

Ne loput on ihan samassa kunnossa. Noutaja koputtelee ovelle.

Äänestä

Tuo lärvi toimii jo hyönteishotellina tosi hyvin.

Äänestä
  • Luontoystävällinen.

    Äänestä

Brenkku, rööki ja huumeet on tehnyt tehtävänsä.

Äänestä

Mick Jaggerin ilme...
kun näkee maansa matutettuna ja narkkien kotina.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Luulen, että aletaan laskemaan jo päivissä kun ilta Lehti saa kunnon lööpit

https://i.pinimg.com/736x/51/de/e4/51dee4859daf11aac08ca7f01005ff5f.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu