Ympäri maailman ihmisiä, joita huijattu KLARNAN JOHDOSTA!
ÄLKÄÄ OSTAKO MITÄÄN KYSEISEN FIRMAN KAUTTA, KOSKA JOS TULEE MIKÄ TAHANSA EREHDYS, ET SAA KORJATTUA SITÄ‼️
VAATIVAT MAKSUA JA JOS NIIN ETTÄ OLISI KY EUROJEN PALAUTUKSESTA, ET SAA TAKAISIN NIITÄ.
FB MONTA RYHMÄÄ, JOSSA KERROTAAN ERI KIELILLÄ NÄIDEN ASIOIDEN OLEVAN TOSIA.
Boikotoi KLARNA
Anonyymi-ap
3
405
Vastaukset
- Anonyymi
Jep... jäi bilteman nettiostokset tekemättä.
- Anonyymi
Ellei firmalla ole muita maksutapavaihtoehtoja kuin tuo kirottu klarna, saa pitää tunkkinsa minun puolestani!
- Anonyymi
Joo sama täällä
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2331789- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451192Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad49917- 14750
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 37715
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23692Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627