Uusi Honda CR-V vetyauto

3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt näyttää erittäin hyvältä 😊

Äänestä
  • Ei kyllä myynti näytä hyvältä. Typerää harhaanjohtavaa vetyhypetystä edelleen.

    "Honda CR-V:n vetyhybridiversio lanseerattiin alun perin jo muutama viikko sitten, mutta sen markkina-alue on edelleen yhtä pieni. EUROOPASSA AUTOSTA EI KANNATA EDES HAAVEILLA, ja "kotimarkkinoillakin" vain Yhdysvalloissa Kalifornian osavaltiossa. SIELLÄKIN autoa myydään rajoitetusti, VAIN 300 KAPPALETTA VUODESSA. Vaikka saatavuus ei juurikaan kohene Hondan edelliseen vetyautosukupolveen verrattuna, uutuutta voidaan pitää rohkaisevana askeleena vetyautojen esiinmarssissa, erityisesti yhdestä tietystä syystä. "

    Äänestä

Hieno on 👍

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Uusi Honda vetyauto on jo tuotannossa 👍😊

https://moottori.fi/uutinen/hondan-uusi-vetyauto-on-cr-v-efcev-yhdistaa-sahkon-ja-vedyn-parhaita-puolia/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu