Tämä on onnitteluviesti sinulle, joka tänäänkin taas käytät päiväsi tehden tänne avauksia, joissa pääpointtisi on haukkua vasemmistoa kaikin mahdollisin tavoin.
Miksikö onnittelut? No siksi, että toiminnallasi oikein sujuvasti romahdutat Perussuomalaisten kannatusta! Jos se ei ole tavoitteesi, sinun kannattaa miettiä motiivejasi. Jos on, onnittelut ovat paikallaan.
Jatkaa siis valitsemallasi tiellä.
Miksikö onnittelut? No siksi, että toiminnallasi oikein sujuvasti romahdutat Perussuomalaisten kannatusta! Jos se ei ole tavoitteesi, sinun kannattaa miettiä motiivejasi. Jos on, onnittelut ovat paikallaan.
Jatkaa siis valitsemallasi tiellä.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ja toivottavasti joku sinulle edes puuhistasi maksaa. Jos ei, asiat ovat kyllä monin tavoin huonosti.
Sinähän toimit veronmaksajien rahoittamana. Eikö yhtään nolota trollata opena?
Et siis onnittele PS:n haukkujia..
Täällä on myös Persuista mussuttavia ääliöitä, mutta heidän tilansa ei ole yhtä maaninen kuin eräällä tapauksella. Toki voi olla niinkin, että yksi ressukka haukkuu kaikkia.
Kiitti. Olenhan aivoton pösilö.
Tuo on totta. Ehkä juuri siksi kannatatkin vasemmistoa?
Onneksi sinä olet tuollaisen käytöksen yläpuolella 🙄
Kyllä olen. Minä kritisoin vain heitä, jotka toimivat typerästi.
Miksi sinä roikut täällä kaiket päivät. Maksaako Kela sinun "palkkasi"?
Miksi noin viisas ei ole saanut töitä?
Onnitelut myös itsellesi sen johdosta, että tänne kirjoittelemasi laitavasemmistolaiset demariaivopierut lisäävät joka kerta persujen kannatusta.
Puolueiden kannatuskehityksestä päätellen väitteesi ei näytä todelta.
Minä en juuri kehu SDP: n toimia. Aivoton älämölösi vain tympii.