Minä en ala Riikka Purran ilmaiseksi

Työntekijäksi. En ole hänen puolellaan
157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siis jos ironisoin jotain taksi juttua, miten edelleen mennään tuurilla kun matkustetaan taksilla. Näin kun sanon EN ole Riikka Purran kannattaja. Vallassa oleva Riikka Purra ei tee asialle mitään. Nykyään en matkusta taksilla ollenkaan. Olen jossakin vaiheessa käyttänyt taksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Työntekijäksi. En ole hänen puolellaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu