Rajavartijat ovat täydessä valmiudessa heittelemään ryssien puolelta tulevia objekteja raja-aidan yli takaisin :-D
Putinistipersujen pellelaki jatkuu =)
Anonyymi-ap
8109
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Putinistimieliset vassarit ne haluavat avoimen itärajan.
Demu pelkää joutuvansa takaisin Venäjälle 🤭
Vasemmisto on täynnä Kimmo Kiljusia, jotka kaipaavat henkiseen kotiinsa.
Hyvä triggeri putinisteille 👍
Montako inkkaria sulta putosikaan kanootista?
Hähää. Siellä ovat heittovalmiina!
Putiini on raivoissaan, koska venäjän rahoittama vasemmiston viides kolonna ei pärjännyt rajalaki äänestyksessä. Putiini on ollut raivoissaan, koska mm ylen, hesarin eikä iltalehden levittämä Kremlin viesti tavoittanut riittävästi suomalaisia.
Putiini on määrännyt medjedevin valmistelemaan terijoki II:en. Ko konklaaviin valitaan ainoastaan vasemmiston politikkoja, eli edellisen hallituksen oikeaoppisia ja ainakin kymmenesti punikkien ideologisessa paskasaavissa hukutettua väkeä.
Kepusta itseoikeutettu väyrysen reinkarnaatio on se porsaan näköinen, vihreistä ei valita kuin pj, koska putiini ei hyväksy homoja ja pj on kyllin vallanhimoinen, sdp:stä valitaan erkki ja tarja sekä kimmo, mikäli ovat ensi vuonna hengissä, lisäksi heinäluomat. Kristaa ei valita, koska ei kelpaa suomalaisillekaan eikä nazimaa, koska on menettänyt oman kansansa luottamuksen. Vasemmistosta ja kommunisteista valitaan kaikki muut, paitsi lespot ja homot.
Loput puolueet ovat natseja, eli ne lakkautetaan.
On muutes tosiaan turha laki tämä raja turvallisuuslaki.
Kun maltetaan pitää venäjän rajat kiinni, niin homma toimii loistavasti.
Ei siis tarvita rajaturvallisuus lakia
Mutta aloittaja kyllä turhaa persuja moittii siitä, ei perussuomalaiset sitä lakia tehnyt