Nyt on sitten alettu syrjiä mamujen lisäksi myös vanhuksia ja naisia. Hengenvaara uhkaa varsinkin vanhoja naisia, tällä hetkellä Turussa. Naisvihaa, mummovihaa, mamuvihaa . Mikä miesten päässä / mielessä on vinksahtanut, kun tällaiseen ryhtyvät ?
Mummon murjontaa Turussa
Anonyymi-ap
1
187
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä hesassakin parikertaa on asemalla ja itiksessä tultu härvää !! Mutta huumeiden käyttö!! Ollaan sekasin!! Kyllä ennen kuljit kaupunginpäästä toiseen Baarista ei mitään!! Nyt ei korttelin väliä uskalla !! Mut mitä pitäisi?? Mitä olisi pitänyt?? Mut meillä ole ongelmia 😓!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614198KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1152752Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452252Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?291913- 241843
- 281566
- 171420
- 731360
- 1461307
- 311178