Jumala näkee mitä Essayah tekee

Tule Jeesus ja kaada kristillisen puolueen ahne ja julma pöytä
394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nuo häpäisevät kristinuskon .

Äänestä

Essayah joutuu kävelemään tulisilla hiilillä ilman kenkiä.

Äänestä

Helluntalaisen kilpakävelijän johtama lahkolaishihhulien puolue hyväksyy lasten murhaamisen ja nälkään näännyttämisen. Orpo ja Purra ovat armosta ottaneet nämä fariseukset hallitukseensa, mutta viimeisellä tuomiolla ei armoa tunneta. Essayah saa ansionsa mukaan eli luvassa on tulikuumia rautoja paatunutta nahkaansa kirjomaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tule Jeesus ja kaada kristillisen puolueen ahne ja julma pöytä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu