Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mistähän löytyisi isopeppuinen nainen.. +50v

Sellaista etsin.. iso peppu.. paksut reidet.. ja kilojakin reilusti. T. 65v 178 79 vaaleahko pitkätukkainen vapaa mies
3221
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä olis mahtavaa kun saisi nuolla tuntia pyllyä.Ottaisi suihin samalla pano päälle.58v mies.varsinaissuomi.

Äänestä

No eikös se mieheen perse tekis hyvää myls samalla kun odottelet sitä naikkosta!?

Oonko liian kaukaa kun Hesassa olen?

♡♡♡- terkuin...

Äänestä

Minä myös haluaisin löytää runsaskokoisen naisen pääkaupunki seudulta, matka ei ole ratkaiseva, autolla pääsee lähes kaikkialle, rohkeasti vaan.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sellaista etsin.. iso peppu.. paksut reidet.. ja kilojakin reilusti. T. 65v 178 79 vaaleahko pitkätukkainen vapaa mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu