Pers-Putlkonen haaveilee jo 40 prosentin kannatuksesta

Eduskuntavaaleissa 😆

Ja irvistelijä itkee markan perään 🤣

Kyllä on persujen eväät nyt lopullisesti levällään kuin Jokisella kuunaan.
494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Putkonen on entinen demari. Taitaa olla syystäkin entinen.

Äänestä

Vanhuudenhöperö puhuu mitä sattuu.

Äänestä

Putkonen vois kommentoida sdp tilaa.
Kuten lihava mukava timo soinikin kommentoi
persuja..lue haukkuu!
Timo vois kertoilla sinisistä.

Ei kai yle maksa tälle veijarille?

Äänestä
  • Putkonen on nykyään persu. Vornanen ei ole enää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eduskuntavaaleissa 😆

Ja irvistelijä itkee markan perään 🤣

Kyllä on persujen eväät nyt lopullisesti levällään kuin Jokisella kuunaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu