Orro ja Purra saavat yhteisen lapsen?

Ylimääräinen tiedotustilaisuus on tulossa.

Tuskin muutakaan aihetta pariskunnalla on.
8105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Lapsellinen aloitus.

Äänestä

Riikka lähti herrojen kanssa marjaan. Raskaaksihan siitä tulee ja kannatus sulaa.

Äänestä

Poika tulossa, koska takaapäin tehty!

Äänestä
  • Etunimikin on kuulemma Orpu.

    Äänestä

Hyvin on Orpon ja Riikan natsahtelut onnistunut .

Äänestä

Mitä uutta? Ulisevat taas kuinka vielä pitää ottaa köyhiltä vähän enemmän jotta Suomen varakkaisto rikastuisi.

Äänestä

Mainio aloitus 👍🏾 🕹️ 👵🏻

Äänestä

Senkö takia Purra ollut viime aikoina silmät turpeina ? Itkeskellyt kun sukujuhlissa syljetään salaa sen boolilasiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ylimääräinen tiedotustilaisuus on tulossa.

Tuskin muutakaan aihetta pariskunnalla on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu