IL:
Valko-Venäjän kriisi syvenee – Lukašenka: ”Kerran viikossa, korkeintaan kaksi”
Kommentti:
Hyvä se on sekin, jos kerran tai pari viikossa.
KERRAN TAI PARI VIIKOSSA
Anonyymi-ap
3
62
Vastaukset
- Anonyymi
Riippuu siitä, mitä?
- AnonyymiUUSI
Valko - Venäjä, pohjois - korea ja venäjä eristäytyneitä valtioita kaikki, kärsivät peruna ym. ruokapulasta, mikä on niille tietysti ihan oikein.
- AnonyymiUUSI
28-vuotias tohtoriopiskelija huumasi ja raiskasi kymmeniä naisia – ”Britannian pahin saalistaja”
Britannia|Lontoossa asuva 28-vuotias tohtoriopiskelija huumasi ja raiskasi kymmenen naista. Poliisin mukaan uhreja voi kuitenkin olla jopa 50 lisää.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l3652554Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata602064Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.1111722- 1091425
- 761411
Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f1861405- 281384
- 801277
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva191253Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois401106