Tikkurilan parveketurma jää sitten mysteeriksi. Maalaisjärjellä ajateltuna näin ei voi olla. Kelvoton kiinnitys tai liian heikko lasi. Mihin tutkijoita tarvitaan, jos eivät osaa päättää, mikä meni vikaan?
Tutkinta ei löytänyt syyllistä
7
217
Vastaukset
- Anonyymi
Etkö lukenut uutista?
Sitä ei voi vain arvuutella mikä oli syynä!
Sinulla on siis tietoa?- Anonyymi
Oikeus ei toteudu kun nostetaan kädet pystyyn. Onhan samassa talossa paljon alkuperäisiä parvekkeita joissa voidaan rekunstrioida onnettomuus.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oikeus ei toteudu kun nostetaan kädet pystyyn. Onhan samassa talossa paljon alkuperäisiä parvekkeita joissa voidaan rekunstrioida onnettomuus.
Epäiletkö, ettei tutkintaa ole tehty ammattitaidolla ja perusteellisesti?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Epäiletkö, ettei tutkintaa ole tehty ammattitaidolla ja perusteellisesti?
Kyllä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä
Miksi epäilet?
- Anonyymi
Jos kaide pettää maalaisjärki minimsanoo että se on liian heikko
Ei siihen Lehtovaara tarvita
Estooniankin keulavisiiei oli liian heikko
Jos nyt todetaan syyllinen alkaa kaikkien kaiteiden tutkinta ja heikoiksi luokittelu ja koevausvaateet villasta kun herrat mokaa
Jos kansainen oli jo kopissa ollut monta vuotta- Anonyymi
Jää vaan miettimään, miten parvekkeiden käyttökielto purettiin, kun vian syytä ei löydetty.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1516817MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny635963Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.884559NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074509Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1624310Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941690- 4021586
- 821389
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311377Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?411151