Voi rakkaus kuinka nautimme❤️
Kaikki sujui odotettua paremmin.
Kiitos Ähtäri. Tulemme varmasti uudelleen.
Jutta+3 naperoa sekä Charles ja hänen 5 poikaa kumppaneineen
Kaikki sujui odotettua paremmin.
Kiitos Ähtäri. Tulemme varmasti uudelleen.
Jutta+3 naperoa sekä Charles ja hänen 5 poikaa kumppaneineen
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kiitos Jutta😍👍❤️.vaikka täällä oman kylän muutama katkeroitunut kansalainen,kuinka yrittää tehdä Ähtärille vahinkoa,niin on kiva, että positiivinen palaute saadaan tällekkin palstalle.
Kerro ihmeessä miten yrittävät vahinkoa ?
Omaa pahaa oloaan yrittävät helpottaa tuhoamalla Ähtäriä.
Se on kepuloiset jotka yrittää Ähtäriä tuhota suuruuden hulluilla hankkeilla.
Ihmettelen kuinka jotkut mustamaalaavat omaa kaupunkiaan. Teillähän on niin kaunista.
Englantilainen miehenikin oli aivan innoissaan.
Tsemppiä❤️
Minä tulin Perliinistä
Minä tuli saunasta, olen alaston ja kostea.
Kiitos positiivisesta palautteesta ❤️ Olen aina asunut Ähtärissä ja viihdyn täällä hyvin. Osaan nauttia täällä ihanasta luonnosta ja monista harrastus mahdollisuuksista 👍 Harmillisesti jotkut eivät viihdy täällä ja siksi ihmettelenkin että miksi eivät muuta pois, vaan haluavat antaa huonoa mainetta Ähtäristä 🤔 Tervetuloa uudelleenkin tänne meidän hienoon Ähtäriin ❤️
Hienoa 😍positiiviset asenteet tuhoavat negatiiviset pikkuhiljaa ❤️
Kiva juhannus Ähtärissä, yksin mökillä kauniissa ympäristössä. Ei haitannut, vaikka juhannuspäivänä satoi, kävin Keskisellä Tuurissa. Juhannusaattona istuin piharakennuksen terassilla lukemassa hyvää kirjaa, nyt on muuten hieno kesä, kun ei ole hyttysiä ollenkaan. Tänään siivosin, kävin kaupassa, pesin pyykkiä ja vietin vapaa-aikaa. Täällä on paljon tuttuja, aina joku tulee juttelemaan kaupassa tai ohi kulkiessa.
Positiivisempaa kuin suuremmassa kaupungissa, monet tutut ovat jo vuosien takaa, tavataan aina kesällä ja vaihdetaan kuulumisia. Moni tervehtii ystävällisesti.
👍👍👍👍👍😍
Täällä on niin ihanaa😎
Kimppaa
Sain varattua😉
Otin molempien perheiden rouvat takaapäin miesten ollessa saunassa. Kovasti vikisivat paljaalla työstettäessä.
Niin vaimoni kertoi😉
olin hyvien ystävien kanssa ahterissa oli ihana,,,